25 Czerwca 2026, 12:56:54 czas Polski

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Artur2885

Strony: [1]
1
Strugarki / Odp: Opinia o strugarce Cormak
« dnia: 03 Grudnia 2018, 21:37:59 czas Polski »
Witam Panów , mam zamiar zakupić strugarko grubościówkę do celów hobbystycznych i potrzeb domowych ,nie na zarobek , a wiec : chcę zeby to było najlepiej min 300 mm na strugarce jak i na grubościówce ostatecznie zadowolę się 260mm , myślę o zakupie Cormak STRUGARKA GRUBOŚCIÓWKA HEBLARKA 310mm 4.2 KW  lub Holzmann  HOB 305 PRO , co z tych dwóch maszyn jest lepsze waszym zdaniem wiem że to są chiny ale każda z nich ma w swojej klasie plusy jaki minusy na droższe mnie nie stać . Dzięki za pomoc

Strony: [1]