1
Przedstaw się na Domidrewno / Cześć
« dnia: 23 Grudnia 2018, 15:45:55 czas Polski »
Witam wszystkich forumowiczów. Uczę się ciesielstwa i mam trochę doświadczenia amatora-hobbysty w obróbce drewna zdobytego w wolnej chwili od pracy. Mam nadzieję korzystać z porad bardziej doświadczonych kolegów w obróbce drewna!