1
Przedstaw się na Domidrewno / Cześć
« dnia: 26 Czerwca 2019, 10:19:25 czas Polski »
Witam wszystkich zacnych forumowiczów. Jestem początkującym adeptem sztuki, oprawiam narzędzia póki co
.
Z góry dzięki za pomoc!
.Z góry dzięki za pomoc!