1
Przedstaw się na Domidrewno / Witam
« dnia: 26 Stycznia 2020, 00:21:10 czas Polski »
Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Mateusz i pochodzę małej wsi pod Częstochową. Majsterkowaniem w drewnie zajmuję się hobbystycznie od jakiś 6 lat i cały czas jestem głodny wiedzy - jeżeli można to tak nazwać. Pewnie będę "zabijać was" pytaniami więc proszę o cierpliwość 
Z poważaniem
Mateusz

Z poważaniem
Mateusz