1
Przedstaw się na Domidrewno / Cześć witam wszystkich!
« dnia: 14 Czerwca 2020, 08:04:43 czas Polski »
Zajmuję się stolarką zupełnie przypadkowo. Jakiś czas temu zbudowałem ośmiokątną altanę i tak się zaczęło. Zapach drewna, rysunek i kolor i wszystko jasne. Obecnie kończę doposażanie stolarni. Jest niewielka, ale wszystko zrobione osobiście. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich forumowiczów.