1
Hyde Park Domidrewno / Odp: Soft-start XS-16/D3 z Allegro
« dnia: 03 Sierpnia 2018, 13:31:05 czas Polski »
Podepnę się do tematu z pytaniem, czy nikt nie zauważył po podłączeniu owego soft startu do maszyny nierównej pracy silnika po rozpędzeniu do maksymalnej prędkości
osobiści założyłem ten soft start do dwóch ukośnic ( metabo i parkside) w jednej jak i w drugie zauważyłem po rozpędzeniu do pełnej prędkości jakby bicia na całym ramieniu ukośnicy, jakby "podskakiwała". Byc może wpięcie tego kondensatora przeciwzakłóceniowego musi być w odpowiednim miejscu. Co o tym sądzicie
osobiści założyłem ten soft start do dwóch ukośnic ( metabo i parkside) w jednej jak i w drugie zauważyłem po rozpędzeniu do pełnej prędkości jakby bicia na całym ramieniu ukośnicy, jakby "podskakiwała". Byc może wpięcie tego kondensatora przeciwzakłóceniowego musi być w odpowiednim miejscu. Co o tym sądzicie