1
Środki sztuczne - oleje / Jak uratować starty kolor z blatu?
« dnia: 29 Października 2022, 15:49:57 czas Polski »
Cześć wszystkim
Chciałem usunąć małą plamę z mojego blatu drewnianego. Niestety szybciej robiłem niż myślałem i za mocno tarłem ściereczką. W efekcie starłem kolor z blatu, uszkodzenie dobrze widać na zdjęciu.
Blat jest dębowy, kolor z bejcy nitro i wykończony top olejem osmo. Czy wystarczy że dokupię bejcy i naniosę w miejscu gdzie kolor się starł? Wszelka pomoc mile widziana, dziękuję!
Link do zdjęcia: https://imgur.com/a/5pIolkt
Chciałem usunąć małą plamę z mojego blatu drewnianego. Niestety szybciej robiłem niż myślałem i za mocno tarłem ściereczką. W efekcie starłem kolor z blatu, uszkodzenie dobrze widać na zdjęciu.
Blat jest dębowy, kolor z bejcy nitro i wykończony top olejem osmo. Czy wystarczy że dokupię bejcy i naniosę w miejscu gdzie kolor się starł? Wszelka pomoc mile widziana, dziękuję!
Link do zdjęcia: https://imgur.com/a/5pIolkt