1
Wiertarki / wkrętarki / METABO SSD BL 200 18V....cz ktoś coś powie na temat tej zakrętarki ?
« dnia: 06 Lipca 2023, 22:09:55 czas Polski »
Kochani, bardzo proszę o garść doświadczeń od osób użytkujących w/w sprzęcik ?
Jestem amatorem stopniowo rozbudowującym swój "park maszynowy"
Myśle o Metabo, ponieważ mam już kilka urządzeń ( pilarka stołowa, ukośnica, wiertarko-wkrętarka)...jak dla amatora super sprzęciki, więc pomyślałem żeby nie mieszać "barw klubowych", ale oczywiście jestem otwarty na inne sugestie.
Pozdro
Jestem amatorem stopniowo rozbudowującym swój "park maszynowy"

Myśle o Metabo, ponieważ mam już kilka urządzeń ( pilarka stołowa, ukośnica, wiertarko-wkrętarka)...jak dla amatora super sprzęciki, więc pomyślałem żeby nie mieszać "barw klubowych", ale oczywiście jestem otwarty na inne sugestie.
Pozdro
?
" i w "mojej stajni" pojawiły się takie "rumaki" jak Metabo tks 254, Makita 2012nbx i kilka pomniejszych "źrebiątek", postanowiłem zakupić nowy i bardziej wydajny odkurzacz. W chwili obecnej korzystam z prostego odkurzaczyka rodem z Rzeszowa o nazwie PROFI, jest fajny , lekki, tani w użytkowaniu ale ma także wady....brak gniazda dla elektronarzedzi, niezbyt duża moc i mała pojemność.