1
Przedstaw się na Domidrewno / Odp: Witam:)
« dnia: 17 Kwietnia 2016, 23:00:41 czas Polski »
Większość prac na budowie robię sam. Mam nadzieję że uda mi się zrobić kilka ciekawych detali z drewna do domu.
Powoli kompletuje narzędzia ale czasu mam coraz mniej na drewno ponieważ zaraz po pracy jeżdżę na budowę:)
mily68,
Jaki dom budujesz? parterowy czy z poddaszem?
Lirorobert,
Jesteś informatykiem? Czym się dokładnie zajmujesz? Ja jestem programistą ( C++ / C# ).
Powoli kompletuje narzędzia ale czasu mam coraz mniej na drewno ponieważ zaraz po pracy jeżdżę na budowę:)
mily68,
Jaki dom budujesz? parterowy czy z poddaszem?
Lirorobert,
Jesteś informatykiem? Czym się dokładnie zajmujesz? Ja jestem programistą ( C++ / C# ).