24 Czerwca 2026, 19:49:48 czas Polski

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - HerbacianyHeretyk

Strony: [1]
1
Pozostałe / Odp: Czy ktoś wie co to jest?
« dnia: 26 Września 2015, 15:32:17 czas Polski »
Rzucił mi się w oczy taki system jak szukałem tych "cosiów".
http://www.leevalley.com/US/hardware/page.aspx?p=52478&cat=3,43586
Chiny to nie są, ale jakbyś kupował to już mamy 2 osoby do przesyłki.


@ jak ktoś rozmyśla budowę deski kreślarskiej to jeszcze takie coś mi kolega podesłał:
http://www.leniar.pl/shop,product,STELAZ_DO_DESKI,384.html

@@ Z LeeValley do podnoszenia blatu jest jeszcze takie coś
http://www.leevalley.com/US/hardware/page.aspx?p=40573&cat=3,43586,43594&ap=1

2
Pozostałe / Odp: Czy ktoś wie co to jest?
« dnia: 26 Września 2015, 15:02:24 czas Polski »
To "coś" będzie odpowiedzialne za metamorfozę biurka w deskę kreślarską, niedługo pokażę projekt na forum :)

3
Pozostałe / Odp: Czy ktoś wie co to jest?
« dnia: 26 Września 2015, 13:20:00 czas Polski »
To nie jest podpórka pod blacik, takie "rozkładane kątowniki" mam, mi chodzi o regulacje kąta nachylenia tego blatu.
Właśnie znalazłem, tylko jak widać niedostępny. Ja wiem że wschód Polski ubogi ale przeszukałem Castoramę, Practikera i Brico.
http://domex.sklep.pl/index.php?a=opis&k=123&id=1564

@Edit:
http://meblowe.okucia-shop.pl/opis/3195863/podnosnik-zapadkowy-2szt-19stopni-h-efele-27401930.html
Znalazłem pod hasłem "podnośnik zapadkowy", może komuś się przyda.
Dzięki wszystkim za trop :)

4
Pozostałe / Odp: Czy ktoś wie co to jest?
« dnia: 25 Września 2015, 18:25:49 czas Polski »
Dzięki molu za wsparcie :D chociaż trochę nie o to mi chodzi. ten tutaj rozkłada się tylko na kąt prosty i blokuje.
Sam mam tak zamontowaną deskę do prasowania (do ściany).
To "coś" ma regulację kąta. Robi takie "tyr,tyr,tyr" na końcu się zatrzaskuje a jak jeszcze raz się to pociągnie to opada.
Chciałem żeby to działało podobnie jak na załączonej ilustracji.

@Identyczny mechanizm jak na szkicu byłby jeszcze lepszy ale z tego co się orientowałem to jest raczej nieosiągalny.

5
Pozostałe / Czy ktoś wie co to jest?
« dnia: 25 Września 2015, 15:49:13 czas Polski »
Wybaczcie tak naiwne pytanie ale wciąż jestem na etapie nauki więc mam nadzieję że mi wybaczycie.
Poszukuję do projektu dębowego biurka z częścią która może służyć jako "deska kreślarska" takiego oto okucia/zawiasu (nawet nie wiem jak to sklasyfikować).
http://www.leevalley.com/US/hardware/page.aspx?cat=3,43740,43742&p=50303
Wiedziałem po prostu że coś takiego jest (choćby w stelażach łóżek) i dotąd przeglądałem katalogi aż znalazłem coś co wygląda jak element którego potrzebuję.
Gdyby ktoś pokierował mnie na Polskie/Europejskie źródło, albo chociaż polską nazwę tego elementu - byłbym wdzięczny  :)

6
Przedstaw się na Domidrewno / Odp: Witam wszystkich
« dnia: 07 Września 2015, 09:51:53 czas Polski »
Witam kolegę z Podkarpacia  :)

7
Przedstaw się na Domidrewno / Witajcie
« dnia: 06 Września 2015, 21:21:21 czas Polski »
Mam na imię Dawid, mam 22 lata. Jestem z Podkarpacia.
Studiuję Automatykę i Robotykę (służę pomocą w tematach - CNC, CAD 3D, CAM, mikrokontrolery)
Moim hobby jest majsterkowanie a w szczególności wszelkie prace w drewnie.
Jestem w temacie początkujący, ale wszystko co "dłubię" daje mi masę satysfakcji.
Dziadek był architektem, tata to majster budowlany stąd do jakichś podstawowych narzędzi mam dostęp, resztę się dokupi za zaskórniaki.
Pozdrawiam

Strony: [1]