1
Przedstaw się na Domidrewno / Odp: Witam wszystkich!
« dnia: 31 Października 2015, 22:03:53 czas Polski »
Z Wilanowa a dokładniej Zawady/Kępa Zawadowska.
Wolnych chwil mam trochę co dzień ale przyznam się że nie zawsze dość sił na zabranie się za poważniejsze prace. Kilka deseczek wstępnie polakierowanych leży w piwnicy i czeka na finalną warstwę lakieru od tygodnia
Wolnych chwil mam trochę co dzień ale przyznam się że nie zawsze dość sił na zabranie się za poważniejsze prace. Kilka deseczek wstępnie polakierowanych leży w piwnicy i czeka na finalną warstwę lakieru od tygodnia