1
Przedstaw się na Domidrewno / Odp: Witam serdecznie :)
« dnia: 05 Grudnia 2015, 03:58:54 czas Polski »czasami czuję się jak Gladiator, fakt. Ale częściej jak Augiasz...Oj! Chyba nie to chciałaś napisać.![]()
Augiasz miał w stajni burdel, który posprzątał Herkules.
Mam dzieci w wieku 3,5 oraz 1,5 roku, więc dokładnie to chciałam napisaćA że brzmi to okropnie? No cóż, takie życie



...i nic. Załączam zdjęcie, aby była pewność jakiż to mam problem 
