Witam wszystkich forumowiczów,
Na imię mam Marek lat 29 (swoją drogą skończone 2 dni temu;) ) i pochodzę z Gdańska. Z zawodu jestem programistą ale pracuję również w księgowości (pół etatu). Poza pracą zajmuje się wykańczaniem mieszkania, psem, narzeczoną itd. ogólnie na swoje rzeczy mało czasu. Z racji zawodu większość wolnego czasu spędzam przed komputerem, czy to na rozrywce czy na dalszym rozwoju. Zawsze wolałem drewniane wykończenia, dlatego też większość mebelków w mieszkaniu jest drewnianych lub chociaż fornirowanych. Stojąc przed wyborem mebli do sypialni i podliczeniu całego zestawu od 2 tygodni nie mogę podnieść szczęki z podłogi. Wtedy wpadłem na pomysł żeby spróbować samemu. Chce zacząć oczywiście od czegoś mniejszego jak stolik kawowy do salonu, potrzebuje trójkątny

, potem zabudowa przedpokoju, no i wtedy sypialnia jeśli jakość poprzednich zostanie zaakceptowana przez moją lepszą połowę

Narzędzi jeszcze nie mam ale pojawiła się luźniejsza gotówka którą chciałbym
właśnie na nie przeznaczyć.
Miałbym pytanie odnośnie materiału jak i wyboru sprzętu, ale nie mogę znaleźć takiego "ogólnego" działu w którym mógłbym je zadać. Mógłby mnie ktoś nakierować żeby od startu nie robić zamętu:)
Z góry dzięki