1
Przedstaw się na Domidrewno / Odp: Siema!
« dnia: 12 Września 2016, 16:44:55 czas Polski »Witam i ja, pochwal się lub opowiedz co tam tworzysz.
Kolego Kozio, razem z tatą tworzymy praktycznie wszystko z czym przyjdzie do nas klient, ja natomiast kierunkuję się pod meble na wymiar i w tym temacie poszerzam wiedzę coby nadążać za trendami na rynku
puki co się uczę fachu, wszystko idzie w dobrym kierunku
pozdrawiam!
