12 Maja 2026, 09:57:07 czas Polski

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - mrobert77

Strony: [1]
1
Wieloczynnościowe / Odp: Dyma 8 - montaż koła napędu frezarki
« dnia: 18 Września 2018, 08:20:28 czas Polski »
Niestety jest wpuszczona w koło ok 2 - 2,5 cm jedynie chyba przyspawanie tylko jaki gwint?

2
Wieloczynnościowe / Odp: Dyma 8 - montaż koła napędu frezarki
« dnia: 18 Września 2018, 08:13:12 czas Polski »
Wydaje mi się, że koło pasowe jest przykręcone śrubą z łbem na imbus. Gniazdo jest już niestety wyrobiony i nie wiem jak ją odkręcić.

3
Wieloczynnościowe / Dyma 8 - montaż koła napędu frezarki
« dnia: 17 Września 2018, 16:07:32 czas Polski »
Witam.
Zakupiłem właśnie Dyme 8i mam problem nie mogę odkręcić koła pasowego napędu frezarki. Jaki tam jest gwint prawy czy lewy? Muszę trochę pokombinować bo gniazdo (na imbus) jest już zaokrąglone i nie wiem jak się za to zabrać. Kolejne pytanie jaki tam przychodzi uchwyt wiertarski.

5
Pilarki / Odp: Problem z odciągiem Bosch PTS 10 - pytanie do użytkowników
« dnia: 04 Lutego 2017, 09:41:44 czas Polski »
Dzięki. Będę musiał zrobić tak samo bo pyli niesamowicie. A jaki masz odciąg (wydajność w przybliżeniu)?

6
Pilarki / Odp: Problem z odciągiem Bosch PTS 10 - pytanie do użytkowników
« dnia: 03 Lutego 2017, 15:37:40 czas Polski »
Witam. Jak tam z zastosowaniem małego odciągu do tej pilarki czy załatwiło sprawę, czy dalej sypie pyłem i trocinami? Jak ewentualnie to rozwiązać?

7
Szlifierki / Szlifierka z lidla
« dnia: 08 Grudnia 2016, 14:19:00 czas Polski »
Czy używał może ktoś coś takiego? Chodzi mi o tą szlifierkę.
www.youtube.com/watch?v=YIa3GKNxPn8

8
Przedstaw się na Domidrewno / Odp: Witam
« dnia: 24 Listopada 2016, 21:26:52 czas Polski »
Jestem diagnostą samochodowym - robię badania technicze

9
Przedstaw się na Domidrewno / Witam
« dnia: 24 Listopada 2016, 20:04:17 czas Polski »
Witam wszystkich. Mam na imię Robert, mieszkam w okolicach Gorzowa Wlkp, mam 39 lat. Swoją przygodę z drewnem dopiero zaczynam. Mam nadzieję, że w razie problemów mogę liczyć na waszą pomoc i rady. W garażu mam kilka narzędzi typu wiertarka, frezarka, pilarka ręczna, szlifierka taśmowa, ukośnica, strug ręczny, teraz czas na pilarkę stołową - ale jaką? Budżet do 1500 i grubościówka budżet ok 1000 - myślę, że mogę liczyć na porady doświadczonych forumowiczów, co kupić ale o tym w innym wątku. Pozdrawiam. 

Strony: [1]