1
Przedstaw się na Domidrewno / Odp: nowy na forum,
« dnia: 24 Listopada 2016, 22:26:55 czas Polski »
Witam,
jestem Paweł to już wiadomo, zawodowo "fachowiec"
gips-karton, mam wprawę w kładzeniu kitu
, ale drewno to jest to- początkujący amator, jeszcze nic przyzwoitego "nie ustrugałem", narazie podziwiam
Pozdrawiam
Paweł
jestem Paweł to już wiadomo, zawodowo "fachowiec"
gips-karton, mam wprawę w kładzeniu kitu
, ale drewno to jest to- początkujący amator, jeszcze nic przyzwoitego "nie ustrugałem", narazie podziwiam Pozdrawiam
Paweł