1
Przedstaw się na Domidrewno / Witam
« dnia: 11 Lutego 2017, 14:36:23 czas Polski »
Witam. Mam na imie Piotr. Mieszkam w Zabrzu. Kiedys tworzylem modele z kartonu. Teraz przyszedl czas na cuda z drewna
. Licze ze sie uda 
Pozdrawiam wszystkich
. Licze ze sie uda 
Pozdrawiam wszystkich