1
Przedstaw się na Domidrewno / Odp: Witam
« dnia: 21 Grudnia 2013, 11:46:04 czas Polski »
Polesiak,
chyba że masz do niej zakaz wstępu ?Nie mam zakazu wstępu, wręcz odwrotnie, tylko czasu ciągle za mało
.