1
Wiertarki / wkrętarki / Odp: Wkrętarka phiolent
« dnia: 18 Maja 2018, 20:40:57 czas Polski »
Dlatego pytam. Silnik bezszczotkowy, w tej cenie? Ponoć produkcja ukraińska od a do z. Bez używania Chińczyków. Ze strony firmowej wyczytałem, że robią dla zbrojeniówki i coś wysyłali w kosmos🛰️
. Marcin myślałem właśnie o czymś takim. Tylko ja zrobię dwie żerdzie i na to szczebelki, tak samo za kalenicą. Szerokość drabiny 40 cm wystarczy? Do dalszych prac na dachu dokupię do drabin uchwyt dachowy.