12 Czerwca 2026, 00:15:22 czas Polski

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - konik21

Strony: [1]
1
Pilarki / Odp: Pilarka Zipper FKS 250 widział kto?
« dnia: 21 Kwietnia 2017, 15:17:59 czas Polski »
Mam sporo materiałów po starych meblach (płyt, desek) i chcę z nich zrobić regały magazynowe do piwnicy, jakieś skrzynki. Chciałbym po pocięciu móc to skręcić. Zastanawiałem się tez nad Ryobi 1800 ale to co w widziałem w markecie rozpadało się w rekach i nie wiem czy przez nadmiar macaczy czy przez kiepskie wykonanie.

2
Pilarki / Pilarka Zipper FKS 250 widział kto?
« dnia: 21 Kwietnia 2017, 14:26:17 czas Polski »
Witajcie,
Zachciało mi się kupić pilarkę stołową. Mam na to ok. 1000 zł i znalazłem takie cóś jak Zipper FKS 250. Zipper to ekonomiczna linia Holzmanna i ma trochę więcej bajerów niż inne (np. boczny wózek na niby rolkach). Kupiłbym nawet na próbę, ale nic o tej pile nie mogę w sieci znaleźć (poza informacjami handlowymi). Czy ktoś z doświadczonych coś może wie o tym modelu lub choćby o marce?
Najbardziej mnie interesuje czy można ją jakkolwiek skalibrować (nie naruszając gwarancji), bo że będzie równo ciąć tak po prostu po wyjęciu z pudełka to po lekturze forum bardzo wątpię. W moim budżecie jest jeszcze Ryobi 1800 i o niej juz się naczytałem. Nic nie mogę znaleźć za to o Zipperze.   

Piłę znalazłem tutaj
http://holzmann.pl/produkty/item/2276/Pilarka-formatowa-Zipper-ZI-FKS250

Pozdrawiam
K.

3
Przedstaw się na Domidrewno / Witam koleżeństwo :)
« dnia: 21 Kwietnia 2017, 14:14:31 czas Polski »
Witam Koleżanki i Kolegów!
Nazywam sie Konrad, jestem ze Szczecina. Jestem amatorem majsterkowania, któremu życie nie pozostawiło innego wyboru jak zakochać sie w pracach ręcznych. Mam mały warszatcik w spadku po dziadku i tam głównie naprawiam różne domowe sprzęty. Różne rzeczy w życiu robiłem, między innymi pracowałem trzy lata na budowach w Niemczech. Tam bardzo polubiłem pracę  profesjonalnymi narzędziami, których w moim warsztaciku nie ma i na razie się nie zapowiada. Nie zrażam się i  typowo po polsku radzę sobie tym czym mam. Bardzo jestem ciekaw waszych doświadczeń. Pozrawiam. K.

Strony: [1]