1
Pilarki / Odp: Urywanie taśm :(
« dnia: 16 Czerwca 2017, 08:30:57 czas Polski »
Tak - z 3 kołami.
Zamówię dzisiaj kolejną taśmę i sprawdzę jeszcze raz z luźniejszym naciągiem.
Dziękuję Wam koledzy za wskazówki.
Zamówię dzisiaj kolejną taśmę i sprawdzę jeszcze raz z luźniejszym naciągiem.
Dziękuję Wam koledzy za wskazówki.

