1
Przedstaw się na Domidrewno / Odp: Witam
« dnia: 24 Czerwca 2017, 13:12:48 czas Polski »
A różnymi sposobami. Są egzemplarze nowe oraz z 2 ręki, którym czasem czegoś brakuje ale puki chodzi to pracuje. Jak będą pieniążki to się wymieni nie ma co się przywiązywać
Kolejny krok jakaś stołowa piła bo na razie tnę tarczówką z przykładnicą). Liczę na przychylność ze strony forumowiczów.