1
Przedstaw się na Domidrewno / Witam
« dnia: 23 Lipca 2019, 18:20:43 czas Polski »
Witam serdecznie wszystkich. W drewnie bawię się od prawie dwóch lat. Tak bawię się bo jestem amatorem ale w niedalekiej przyszłości chciałbym przejść z hobby na szczebel wyżej. Mam nadzieję, że społeczność forum pomoże mi w niektórych aspektach zabawy w drewnie
.
Jeszcze raz pozdrawiam serdecznie.
.Jeszcze raz pozdrawiam serdecznie.