1
Przedstaw się na Domidrewno / Cześć!
« dnia: 15 Lutego 2014, 15:04:07 czas Polski »
Jak i na nowego na forum przystało, przedstawiam się dość nieśmiało. W stolarce mam tyle doświadczenia ile mój raczkujący 8 miesięczny synek
co do sprzętu jaki posiadam to mam aż dłuto, pobijak renomowanej marki na T w cenie 12pln i piłę grzbietnicę
i marzy mi się mały warsztacik i dość niewielka linia produkcyjna
. Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów oraz liczę na wsparcie w dalszym rozwoju hobbistycznych (jak na razie) zainteresowań stolarstwem.
co do sprzętu jaki posiadam to mam aż dłuto, pobijak renomowanej marki na T w cenie 12pln i piłę grzbietnicę
i marzy mi się mały warsztacik i dość niewielka linia produkcyjna
. Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów oraz liczę na wsparcie w dalszym rozwoju hobbistycznych (jak na razie) zainteresowań stolarstwem.