1
Przedstaw się na Domidrewno / Odp: Witam
« dnia: 10 Lutego 2014, 17:34:59 czas Polski »
Na co dzień zajmuję się transportem międzynarodowym. Zdjęcia wrzucę dopiero na weekend. Mam nadzieję, że mnie nie objedziecie za schrzanioną robotę
ale posługiwałem się tylko szlifierką kątową, szlifierką taśmową, wyrzynarką i papierami ściernymi różnej gradacji.
ale posługiwałem się tylko szlifierką kątową, szlifierką taśmową, wyrzynarką i papierami ściernymi różnej gradacji.
