1
Przedstaw się na Domidrewno / Odp: Witam, witam i o drewno pytam ;)
« dnia: 27 Sierpnia 2017, 21:42:24 czas Polski »to teraz ja w Kerrego się zabawięmoja drewniana kula (na kryształową mnie nie stać, spokojnie dopiero uczę się jasnowidzenia ) mówi że evanduril chodzi o biżuterie czyli wiesz Kozio pierścionki , wisiorki i takie tam
Cwaniak...
@kozio
Docelowo, za 1-2 lata:
https://pl.pinterest.com/evanduril/wood%2Bresin/
Ale też ogólnie jakieś nieduże ozdoby drewniane, z wykorzystaniem włosówki.
moja drewniana kula (na kryształową mnie nie stać, spokojnie dopiero uczę się jasnowidzenia ) mówi że evanduril chodzi o biżuterie czyli wiesz Kozio pierścionki , wisiorki i takie tam 
Bliżej 40 niż 30 na karku, więc ostatni dzwonek na poważne hobby