1
Przedstaw się na Domidrewno / Powitanie
« dnia: 10 Września 2017, 16:04:33 czas Polski »
Cześć,
Mam na imie Piotr, mieszkam w Gdańsku.
Na co dzień pracuję przy urządzeniach służących do ułatwiania pracy, której by nie było, gdyby nie było tych urządzeń
Czasami bawię się w stolarza i zupełnie mi nie przeszkadza, że się na tym nie znam.
Pozdrawiam wszystkich,
Piotr
Mam na imie Piotr, mieszkam w Gdańsku.
Na co dzień pracuję przy urządzeniach służących do ułatwiania pracy, której by nie było, gdyby nie było tych urządzeń

Czasami bawię się w stolarza i zupełnie mi nie przeszkadza, że się na tym nie znam.
Pozdrawiam wszystkich,
Piotr