1
Przedstaw się na Domidrewno / Cześć, tu Andreas72.
« dnia: 13 Września 2017, 23:39:53 czas Polski »
Cześć, pozdrawiam Forumowiczów.
Mam na imię Andrzej, zawodowo trudnię się ratownictwem- robię, to co lubię i jeszcze otrzymuję wynagrodzenie.
Praca z drewnem i jego pochodnymi, to moje niedawno odkryte hobby. Jestem obecnie na etapie pozyskiwania wiedzy i organizacji warsztatu.
Ponadto wędkuję i czasem pod presją potrzeby wymyślam rzeczy(proste urządzonka), które jak się potem okazuje są w sklepie, bo ktoś już je wcześniej wymyślił- jednak frajdy to nie odbiera.
Forum będę odwiedzał szukając inspiracji oraz wsparcia, a także postaram się pomóc w miarę możliwości.
Tyle w skrócie.
Mam na imię Andrzej, zawodowo trudnię się ratownictwem- robię, to co lubię i jeszcze otrzymuję wynagrodzenie.
Praca z drewnem i jego pochodnymi, to moje niedawno odkryte hobby. Jestem obecnie na etapie pozyskiwania wiedzy i organizacji warsztatu.
Ponadto wędkuję i czasem pod presją potrzeby wymyślam rzeczy(proste urządzonka), które jak się potem okazuje są w sklepie, bo ktoś już je wcześniej wymyślił- jednak frajdy to nie odbiera.
Forum będę odwiedzał szukając inspiracji oraz wsparcia, a także postaram się pomóc w miarę możliwości.
Tyle w skrócie.