12 Maja 2026, 16:06:44 czas Polski

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Mateusz98

Strony: [1]
1
Hyde Park Domidrewno / Odp: Prezent dla rodziców - jakieś pomysły?
« dnia: 17 Marca 2014, 20:11:23 czas Polski »
Witam. W tym prezencie chodziło o to że to jest na urodziny do rodziców w maju kończą 40 lat (tak sie złożyło ze są z tego samego miesiąca). Myślałem żeby zrobic coś samemu
Bo maszyn ma zbyt dużo jak na firme budowlaną za granicą. Z chęcią zrobił bym jakiś wyrób z drewna bo jak bym kupił to nie było by to samo co zrobione prosto od serca.

2
Krok po kroku (realizacje własne) / Odp: Kolumny na Stx-ach
« dnia: 16 Marca 2014, 21:07:08 czas Polski »
Kolumny pięknie ci wyszły. Z kuzynem zrobilismy kiedys kolumne która sie przeobraziła w 500w.
Nie sztuka kupic kolumne ale zrobic i miec satysfakcje z tego że kiedys pokażesz wnukom i powiesz to moje dzieło :)

3
Przedstaw się na Domidrewno / Odp: Witam serdecznie :)
« dnia: 15 Marca 2014, 00:10:43 czas Polski »
Postaram się zrobic zdjęcia jak robie. Materiał wykorzystuje z łat które zostały sie z robienia dachu.

4
Przedstaw się na Domidrewno / Witam serdecznie :)
« dnia: 15 Marca 2014, 00:02:54 czas Polski »
Witam. Mam na imie Mateusz mam 16 lat i uczę się w zawodzie stolarz. W drewnie zajmuje sie od kiedy tata zabrał mnie pierwszy raz do Szwecji miałem wtedy 14 lat  aby pokazac mi czy on tam sie zajmuje. Wciągneło mnie to i postanowiłem razem z tatą przerobić część stodoły na warsztat stolarski. Obecnie robię doniczki do kwiatów w kształcie 6-cio kąta i kwadratowe. Postanowiłem też zrobic reniferki takie jak pan Jarosław pokazał na swoim kanale. Myśle że będe mógł sie nauczyc czegoś ciekawego od wykwalifikowanych stolarzy. Myśle ze będzie nam sie fajnie pracowało i będziemy dzielić  sie wspólnie nabytą wiedzą i doświadczeniem. Pozdrawiam :)

Strony: [1]