1
Przedstaw się na Domidrewno / Odp: Cześć
« dnia: 21 Listopada 2017, 09:20:07 czas Polski »" Hobbystycznie" powiadasz?!No parę groszy z tego wpadnie co jakis czas ale dla mnie sezon na stolarkę to glownie zima bo wtedy kopareczka i tak stoi a cos robic trzeba.
Witaj!

)








