Październik 29, 2020, 02:21:51 am

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - gurix

Strony: [1]
1
Szlifierki / metabo turbotec sxe 450 czy milwaukee ros 150 e-2
« dnia: Marzec 12, 2019, 10:43:57 am »
Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu szlifierki mimośrodowej dla amatora, mam jakiegoś einhell-a ale to nie spełnia moich oczekiwań. Szlifierka ma służyć do obróbki blatów, prostych szafek itp. Przeszperałem chyba wszystkie wątki i mam dwa typy:

1. metabo turbotec sxe 450
2.milwaukee ros 150 e-2

Metabo mam grubościówkę HC 260 i ukośnice KGS i w sumie OK, ale strasznie kusi mnie ta Milwaukee ros 150 e-2. Czy ktoś kto ją posiada i użytkuje mógłby się o niej wypowiedzieć? Pewnie większość powie, że tyko Festool, ale to prawie 2x więcej kasy i nie wiem czy jest sens dla amatora?

2
Strugarki / Strugarka grubosciowka metabo
« dnia: Wrzesień 06, 2016, 17:07:53 pm »
Ustawiłem strugarko grubosciowka na tzw linijkę i kiedy strugam na strugarce jest ok ale następnie przepuszczając przez grubosciowkę zbiera ona nierówno W czym tkwi problem?

3
Niedawno nabyłem strugarko-grubościówkę METABO HC 260, maszyna przeleżała u gościa ponad 2 lata nieużywana, więc odkupiłem. Przeczytałem już trochę na jej temat i wiem ze ma kilka wad no ale cóż kupiłem i mam. A teraz pytanie, jak prawidłowo ustawić blaty i noże, czy mógłby to ktoś opisać (najlepiej posiadacz takiej samej maszyny) krok po kroku. Bo instrukcja fabryczna jest dla mnie nie do końca zrozumiała.

4
Przedstaw się na Domidrewno / Cześć, czołem kluseczki z rosołem !
« dnia: Sierpień 09, 2016, 14:47:35 pm »
Witam Wszystkich serdecznie,

zwą mnie gurix a podobno w dowodzie Grzegorz. Obecnie osiedliłem się w Brzesku, żonaty, dzieciaty (i to sporo...), jakaś szkoła, jakieś studia ale gdzieś tam w głębi ciągnie do drewna....
Nie mam za sobą żadnego doświadczenia stolarskiego ale checi dużo a to podobno najważniejsze. Liczę na Waszą pomoc.

Strony: [1]