61
Hyde Park Domidrewno / Odp: naprawa podłogi betonowej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia 02 Listopada 2025, 09:03:54 czas Polski »Witam.
Wygląda to dosyć dobrze jak dla mnie. Dobrze bo materiał luźny i łatwy do usuniecia. Ja bym sugerowalwszystko co luźne usunąć i dać nowy beton. Tak się powinno zrobić, ale jeśli nie chcesz tak zrobić to możesz zrobić nieco inaczej.
Usuń płytki o oczysć z drobnego materiału całość. Dokladnie odkurz. Większe dziury załataj betonem. W mniejsze wlej wylewkę samopozioującą w maksymalnym rozwodnieniu.
To zklinuje wszystko.
Potem wylewka samoppziomujaca po całości i panele.
Tak możesz naprawić pod podłogę pływajacą..
Pod płytki lub parkiet klejony już nie.
Wygląda to dosyć dobrze jak dla mnie. Dobrze bo materiał luźny i łatwy do usuniecia. Ja bym sugerowalwszystko co luźne usunąć i dać nowy beton. Tak się powinno zrobić, ale jeśli nie chcesz tak zrobić to możesz zrobić nieco inaczej.
Usuń płytki o oczysć z drobnego materiału całość. Dokladnie odkurz. Większe dziury załataj betonem. W mniejsze wlej wylewkę samopozioującą w maksymalnym rozwodnieniu.
To zklinuje wszystko.
Potem wylewka samoppziomujaca po całości i panele.
Tak możesz naprawić pod podłogę pływajacą..
Pod płytki lub parkiet klejony już nie.
Ostatnie wiadomości