Witajcie
odziedziczyłem po Tacie mikro-kombajn marki prexer. Model chyba 393. Z akcesoriów została tylko prowadnica do strugarki i do piły. Tarcza tnie, strugarka struga. Niemniej jeden z noży zaczął się rozwarstwiać. Myślę sobie, że to raczej niedobrze, ale gdzie tu dostać nóż 120 x 20mm? Standarowy 30mm raczej nie wejdzie. Kupić większy i flexem skrócić? To się rozhartuje i pognie.
Poratujecie?
Tomasz Pe