@cumbajszpil
Śrubki są od kompletu. Co do wpuszczenia zawiasu to masz oczywiście rację z tym, że bałem się, że jak korpus spierdzielę to nie będę miał już z czego zrobić stąd mniejsze zło (jakbym spierdzielił dekielek to kawałek innego drewna by się znalazł).
Dekupasz dobrym pomysłem był. Szkoda, że nie pomyślałem o tym wcześniej

No nic, człek całe życie się uczy. Dzięki za konstruktywną krytykę.
@mk_kosa otworów jak mrówków bo z jednego nic nie było słychać. Chciałem zamiast szeregu otworów zrobić jeden podłużny ale spitoliłem to i wybrałem mniejsze zło. Gdybym zaczął od tego przed sklejeniem to bym zrobił dwa otwory i pociągnął pomiędzy nimi włosówką. Błędnie założyłem, że sklejone (większa bryła) będzie mi się łatwiej frezowało. Niestety test frezowania przeprowadziłem po fakcie.
Ot kolejna lekcja
