Witam serdecznie,
Nazywam się Tomasz, od 5 lat moja jedyna pasją jest dom, który wybudowaliśmy z żoną. Jego pielęgnacja i wyposażanie zabiera mi cały wolny czas i pieniądze ;-)
Staram się uzywac tylko naturalnych materiałów, wiele rzeczy zrobiłem z drewna. Na forum chce znaleźć pomoc i fachową wiedzę, której mi brak ;-)