Witam serdecznie
Jestem w trakcie robienia wymarzonej kuchni mojej kobiety. Stanąłem przed dylematem. Potrzebuję zrobić pomiędzy wiszącymi szafkami taką "półkę", "wstawkę" (nie wiem jak prawidłowo nazwać te rozwiązanie) jak zaznaczyłem na zdjęciu, .
Mam już przygotowaną pogrubioną płytę, ale obawiam się, że te cholerstwo waży trochę za dużo i może być problem z montażem i późniejszym utrzymaniem się na ścianie.
Jak wy robicie takie wstawki? Jak podejść to tematu?