Już praktycznie gotowe. Trochę późno, ale dopiero teraz zrobiłem zastrzały. Jeszcze deska pod rynnę, listwa z przodu i z tyłu zamiast wiatrownicy. Teraz rynna plastikowa (system Kaczmarek - prosty i wygodny montaż). No i wreszcie porządek na ziemi - gruz rozdrobniony i ubity oraz przysypany ziemią ( a właściwie piaskiem). Od środka wbiłem dwa duże gwoździe i mogłem powiesić drabinę. Jeszcze umocnienie brzegu ziemi między słupkami. Wkopałem stare krawężniki (część na sztorc a resztę normalnie), dosypałem ziemi do poziomu i następnym razem już będę parkował pod dachem.
Nie pokazałem szczegółów, ale miałem tylko takie fotki.