Cześć mam na imię Arek. Mieszkam w Łodzi. Na forum trafiłem dzięki filmom Jarka na YouTube . Do tej pory tylko czytałem... lecz postanowiłem się też udzielić tutaj 😊 przygodę z drewnem dopiero zaczynam i wszelkie prace wykonywane będą hobbistycznie bądź na użytek remontu mieszkania. Pozdrawiam