A czy ktoś mówi, że ważne?
Z zawodu wyuczony jako tokarz-frezer , ale ani jednego dnia nie przepracowałem w tym zawodzie. Ale za to w tym czasie pracowałem jako stolarz i mam tu już doświadczenie teorie z praktyką

Dlatego napisałem że "ważne" , bo czasami może się przydać jakiś papier przy szukaniu fajnej pracy.