23 Czerwca 2026, 09:11:01 czas Polski

Autor Wątek: Powitanie  (Przeczytany 2552 razy)

Offline tomasko

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Stycznia 2018, 11:44:52 czas Polski »
A czy ktoś mówi, że ważne?
Z zawodu wyuczony jako tokarz-frezer , ale ani jednego dnia nie przepracowałem w tym zawodzie. Ale za to w tym czasie pracowałem jako stolarz i mam tu już doświadczenie teorie z praktyką :)
Dlatego napisałem że "ważne" , bo czasami może się przydać jakiś papier przy szukaniu fajnej pracy.
Jak jestem to jestem , a jak mnie nie ma to mnie nie ma.