Mam takie połączenie pilarki z ukośnicą tyle że firmy Virutex ,
powiem tak o ile ukośnica tnie super czysto to ma taki mankament , nie posiada posuwu .
Wydaje się że te nowsze modele też tego nie posiadają

.
Natomiast ta pilarka na ''górze'' to taki gadżet stolik rusza się w stosunku do piły ,aby uciąć coś naprawdę dokładnie trzeba go zablokować np. ściskiem do podstawy .