Witajcie 
Tylko pozazdrościć takiego układu....i niech zgadnę, zakupy nie, ale w przybytkach budowlanych nie marudzisz, że już
Cię nogi bolą? Poza tym, nie ma niczego lepszego od stroju roboczego 
Pozdrawiam 
Oczywiście, że sklepy budowlane, hurtownie elektryczne itd jak najbardziej mogą być

Generalnie trochę ciężko, żeby mnie nogi bolały - jakiś czas temu przebiegłam maraton, chodzić mogę naprawdę dłuuuużej
Co prawda od jakiegoś czasu jest w tej kwestii nieco gorzej, i przez najbliższe miesiące kondycja będzie jak na równi pochyłej - ale takie już uroki ciąży, i to tylko stan przejściowy

A jak Twoja rodzina na takie "męskie" hobby? Od zawsze tak miałaś, czy os jakiegoś czasu? Bo ja w sumie zawsze lepiej się czułam w męskim gronie, w warsztacie dziadka jako dziecko, i tak mi zostało