24 Czerwca 2026, 14:43:54 czas Polski

Autor Wątek: Ściski rurowe Partnar -prośba o opinie.  (Przeczytany 6286 razy)

gwd

  • Gość
Odp: Ściski rurowe Partnar -prośba o opinie.
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Marca 2018, 18:46:33 czas Polski »
Przed zakupem rur dobrze wziąć tę część gwintowaną ścisku i ponakręcać na dostępne rury. Kupowałem różne długości i metrowe w Castoramie były trudne do nakręcenia a w Leroy Merlin co trzecia sztuka nakręcała się bardzo ładnie.