Ecch.
Za stary już jestem na kłótnie i zwady .
Po dzisiejszej rozmowie ( jeśli można tak nazwać wymianę poglądów ) na czacie po chwili zobaczyłem taki komunikat na profilu
jarmuż
Nagroda

Czat mi znikną i tyle .
Chciałem napisać o tym w dziale pomocy technicznej ale szybko zrozumiałem .
Że ta nagroda to nie jest zapowiedzianym 10 dni temu konkursie co miał być na dniach tylko wredna Cenzura i małostkowość administracji .
Cenzurę niestety to ja pamiętam jeszcze jak miałem 30 lat i smutnych panów w czapce uszatce i z Ak 47 na ramieniu .
Myślałem że te czasy nie wrócą i że żyjemy już w normalnym wolnym kraju .
Ale jak widzę czasy się zmieniają a zasady nie .
Nie wyobrażam sobie by jakiś młodzieniec narzucał mi swą wole i dyktował mi co mogę i czego nie mogę pisać .
Pomijam tu sytuacje skrajne gdybym zamieszczał jakąś twardą pornografię czy zaśmiecał forum i przeszkadzał .
Ale nie przypominam sobie bym dokonał którychkolwiek z tych rzeczy .
Także z przyzwoitości wypadałoby napisać krótkie uzasadnienie swoich działań.
Myślę że nie po to walczyliśmy o wolności obywatelskie by jednym ruchem myszki odbierać je innym . Nie zbudujemy tak społeczeństwa i więzi .
Nie szanując innych nie oczekujmy szacunku dla siebie .
Z poważaniem Starszy pan z Łodzi czekający na jakąkolwiek odpowiedz administracji .