27 Czerwca 2026, 12:37:25 czas Polski

Autor Wątek: Witam,  (Przeczytany 881 razy)

Offline msuchorowski

Witam,
« dnia: 18 Lipca 2018, 08:38:44 czas Polski »
Mam na imię Mateusz. Moim hobby jest pszczelarstwo. Chcę wykonywać sprzęt pszczelarski (głównie drewniane elementy uli) na własne potrzeby. Aktualnie jestem na etapie wyboru potrzebnych urządzeń i myślę że na tym forum znajdę wszystkie niezbędne informacje. Pozdrawiam

Offline Lirorobert

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 7732
  • Ocena +11/-0
  • View Gallery
    • Zobacz profil
    • Lirorobert
Odp: Witam,
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lipca 2018, 09:10:05 czas Polski »
Witam na forum i powodzenia.