Mam na imię Mateusz. Moim hobby jest pszczelarstwo. Chcę wykonywać sprzęt pszczelarski (głównie drewniane elementy uli) na własne potrzeby. Aktualnie jestem na etapie wyboru potrzebnych urządzeń i myślę że na tym forum znajdę wszystkie niezbędne informacje. Pozdrawiam