23 Czerwca 2026, 12:24:33 czas Polski

Autor Wątek: Przywitanie  (Przeczytany 738 razy)

Offline andrzejj

Przywitanie
« dnia: 09 Sierpnia 2018, 15:17:56 czas Polski »
Dzień dobry
Stolarzem nie jestem ale od kilku lat we wakacje jakieś drobne prace wykonuję. A to jakiś stołecznej a to ławka lub skrzynia. Przedmioty ozdabiam intarsją.
Forum będzie dla mnie źródłem wiedzy.
Pozdrawiam
Andrzej

Offline Lirorobert

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 7732
  • Ocena +11/-0
  • View Gallery
    • Zobacz profil
    • Lirorobert
Odp: Przywitanie
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Sierpnia 2018, 21:14:54 czas Polski »
Witam na forum