Witam. Mam na imię Kamil i pochodzę z okolic Krosna. Drewnem fascynuję się w zasadzie od dziecka, jakoś ze 3 lata temu odczułem potrzebę samodzielnego wykonania sobie bębna djembe i skończyło sie na 9 i drewno wciągnęło mnie na dobre

aktualnie remontuję dom po pradziadkach i za punkt honoru postawiłem sobie wykonać samodzielnie podłogę, blat kuchenny oraz meble i inne gadżety, jednak żeby sie to udało potrzebuję od czasu do czasu z waszą pomocą rozwiać wątpliwości techniczno- technologiczne. Pomożecie?