Witam odświeżę nieco temat.
Jak myślicie czy ta galeria w formie normalnych postów to dobry pomysł?
Moim zdaniem tak ponieważ można by było przeglądać ją z urządzeń mobilnych i chyba wszystko było by bardziej przejrzyste niż w obecnej formie.Czekam na waszą opinię i oczywiście Szefostwa

.