24 Czerwca 2026, 04:44:08 czas Polski

Autor Wątek: Cześć  (Przeczytany 791 razy)

Offline ZYGmunT

Cześć
« dnia: 23 Grudnia 2018, 15:45:55 czas Polski »
Witam wszystkich forumowiczów. Uczę się ciesielstwa i mam trochę doświadczenia amatora-hobbysty w obróbce drewna zdobytego w wolnej chwili od pracy. Mam nadzieję korzystać z porad bardziej doświadczonych kolegów w obróbce drewna!

Offline Lirorobert

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 7732
  • Ocena +11/-0
  • View Gallery
    • Zobacz profil
    • Lirorobert
Odp: Cześć
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Grudnia 2018, 22:44:17 czas Polski »
Witam na forum