Proponuję Lechu żebyś założył albumy w galerii. JarekO ma w sumie rację. Załóż osobny wątek.
A czy jak założę galerię, to potem można jakoś do wątku podlinkować zdjęcie?
No i kończąc offtop "płyciarski" - dzięki za miłe słowa, przy czym praca w płycie to raczej nie było coś wyjątkowo rozwijającego. Szczególnie gdy ktoś, tak jak ja, zamawiał prawie wszystkie formatki cięte na wymiar w zakładzie i od razu oklejane. Tak naprawdę cała trudność to dobrze wszystko w głowie/na kartce pomierzyć aby się przy zamawianiu nie walnąć. A potem tylko poskręcać to do kupy pilnując kątów prostych. Taka trochę bardziej zaawansowana IKEA.
Mnie skłoniło przede wszystkim do samodzielnego dłubania w płycie gdy usłyszałem stawki warszawskie za tego typu "meble"...