Cześć
Mam na imię Jacek, lat 36, zawodowo zajmuję się profesjonalną chemia do mycia, zainteresowania: motocykle i coraz bardziej dłubanie w drewnie. Piszę z wschodniego krańca Polski.
Na DID trafiłem jak wielu przez YT szukając informacji jak coś zrobić. Z obróbką drewna mam niewielkie doświadczenie, jestem samoukiem i dlatego mam nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej od doświadczonych użytkowników forum.
Pozdrawiam.